DailyArt

Zaměření na: kreativita, jemná motorika

Operační systém: iOS, Android

Velikost: 9.6MB

Hodnocená verze: 2.0.6

Cena: zdarma zkušební

Testováno s: Kryštof

Doporučený věk: 3-8

Vzdělávací hodnota: 4

Instrukce: 2

Vyváženost multimediálního obsahu: 4

Propojení s každodenním obsahem: 3.5

Kreativita: 5

Podpora: 3

Stáhnout pro:
Hrajeme si chytře je nezisková iniciativa, používáním našich linků na iTunes a Microsoft Store nám pomůžete získat malé procento z ceny aplikace. Děkujeme Vám za podporu!

DailyArt je aplikace, kterou na těchto stránkách popisujeme jako nástroj pro kreativní tvorbu s rodičem. A navíc rodičem, který rozumí anglicky. Ale i přes tato omezení „zato ta aplikace stojí“ 🙂 DailyArt Vám každý den pošle jedno umělecké dílo z výstavních síní. K tomuto dílu jsou uvedeny nejen základní informace, ale i příběh, který může dítě inspirovat.

Ohromná výhoda této aplikace je také archiv, kde dohledáte díla z předchozích dní, o kterých jste si v běžném pracovním týdnu nestihli přečíst. Případně se na ně můžete opět podívat a domalovat dle nich zrovna to, co máte rozpracováno. Samozřejmě je aplikace vhodná pouze pro ty, kteří v sobě cítí uměleckého ducha nebo se tento „duch“ projevuje u jejich dětí.
Proces hodnocení je detailně popsán v článku Jak hodnotíme aplikace.

Nebojte si hrát doopravdy

DailyArt Vám každý den pošle fotografii a hlavně příběh vybraného uměleckého díla ze světových výstavních galerií. Je to skvělá inspirace pro nás rodiče, když už nevíte, co s dětmi malovat:)
 
Připravte "ateliér" a tvořte podle předlohy z DailyArt. Naše výtvory naleznete zde :)