Lipa Bear

Zaměření na: verbální rozvoj, emoce a sociální dovednosti

Operační systém: iOS, Android, Windows

Velikost: 67MB

Hodnocená verze: 1.3.8

Cena: zdarma

Doporučený věk: 2-4

Vzdělávací hodnota: 4

Instrukce: 3.5

Vyváženost multimediálního obsahu: 4

Propojení s každodenním obsahem: 4

Kreativita: 1

Podpora: 5

Stáhnout pro:
Hrajeme si chytře je nezisková iniciativa, používáním našich linků na iTunes a Microsoft Store nám pomůžete získat malé procento z ceny aplikace. Děkujeme Vám za podporu!

Moc pěkná aplikace provázející děti základní slovní zásobou a rozpoznáváním emocí. Aplikace na dítě mluví a ukazuje obrázky, je tedy velice dobře zvládnutelná, avšak doporučujeme ji používat spolu s dítětem, můžete tak poukazovat na zajímavosti, dovysvětlovat obsah, a zajistit tak, že dítě všemu opravdu rozumí, jak má. Naleznete zde jednoduché aktivity, jako přiřazování kartiček, hledání obrázků k zadaným výrazům apod.

Kromě češtiny si lze zvolit z následujících jazyků: americká i britská angličtina, němčina, španělština, francouzština, ruština, čínština, japonština. Můžete tak aplikaci použít při výuce cizích jazyků.

Lipa Learning je českou společností s obrovským portfoliem kvalitních aplikací a dobře se stará o to, aby měli rodiče dostatek informací k efektivnímu využití technologie. V rodičovské sekci tak lze mj. nastavit délku hraní, a tak aplikace vaše dítko sama zastaví po vámi nastaveném limitu. 

Proces hodnocení je detailně popsán v článku Jak hodnotíme aplikace.