Oh!

Zaměření na: logické myšlení, barvy, kreativita

Operační systém: iOS (minimálně 6.0), Android (minimálně 2.3)

Velikost:

Hodnocená verze: 1

Cena: zdarma

Doporučený věk: 2-6

Vzdělávací hodnota: 2

Instrukce: 2

Vyváženost multimediálního obsahu: 4

Propojení s každodenním obsahem: 4

Kreativita: 4

Podpora: 3

Stáhnout pro:
Hrajeme si chytře je nezisková iniciativa, používáním našich linků na iTunes a Microsoft Store nám pomůžete získat malé procento z ceny aplikace. Děkujeme Vám za podporu!

Oh! je nápaditá aplikace z dílny francouzského kreativního studia Ludo Cube. I když tak vypadá, není to obyčejná aplikace na kreslení, je kouzelná 🙂 Z vámi umístěných barevných tvarů se líhnou postavy, stromy, domy, zvířata… Je jen na vás, jakou scénu vytvoříte a jaký příběh budete vyprávět.

Oh! byla vytvořena na motivy knihy Oh! Mon chapeau (Oh! Můj klobouk) od Anouck Boisrobert a Louis Rigaud. S otevřením této knihy na vás vykoukne malý 3D svět zobrazující příběh klobouku ukradeného zlobivou opicí, která s každou další stránkou šplhá výš a výš. Grafika knihy i aplikace je založena pouze na 10ti geometrických formách a základníc barvách, které se postupně přeměňují do nejrůznějších objektů a vytvářejí barvitý svět.

Aplikace přímo vyzývá ke společné hře a povídání, tak v tom nenechte své děti samotné, možná budete překvapení, jaké krásné příběhy vám budou vykládat.

 

Podívejte se na oficiální video:

Proces hodnocení je detailně popsán v článku Jak hodnotíme aplikace.