Toddler & Baby Games

Zaměření na: logické myšlení, numerické dovednosti

Operační systém: iOS (minimálně 8.0), Android (minimálně 4.0)

Velikost: 27,1MB (iOS), 25MB (Android)

Hodnocená verze: 1.5

Cena: zdarma

Testováno s: Vincent

Doporučený věk: 3-5

Vzdělávací hodnota: 3.5

Instrukce: 2.5

Vyváženost multimediálního obsahu: 3

Propojení s každodenním obsahem: 4

Kreativita: 1

Podpora: 0

Stáhnout pro:
Hrajeme si chytře je nezisková iniciativa, používáním našich linků na iTunes a Microsoft Store nám pomůžete získat malé procento z ceny aplikace. Děkujeme Vám za podporu!

Toddler & Baby Games je aplikací, která v sobě skrývá 9 různých aktivit se vzdělávacím potenciálem pro děti od 3 let (některé aktivity zvládnou i dříve, jiné zase spíše později).

V některých aktivitách dítě rozvíjí schopnost třídit věci podle jednoduchých kategorií (např. hudební nástroje, nářadí, kuchyňské náčiní), což je činnost, kterou děti v tomto věku většinou milují. Naleznete zde klasickou obrazovou skládačku, doplňování předmětů podle tvarů, či jednoduché procvičování čísel.

Aplikace bohužel nenabízí doplňující informace pro rodiče. I přesto se nejedná o aplikaci, kterou by mohlo malé dítě používat na první pokus samo. Pro pochopení celého konceptu a určení vhodných (a ještě třeba náročných) aktivit, je dobré si s dítětem nad aplikací párkrát sednout a hrát společně. Jednou z nepříjemností, které bohužel k aplikacím zdarma patří, že po přehrání několika aktivit, vyskočí velká reklama s prolinkem kamsi na web:(

Proces hodnocení je detailně popsán v článku Jak hodnotíme aplikace.