Crazy Dino Park

Zaměření na: počítání, logické a strategické myšlení, dinosauři

Operační systém: iOS, Android

Velikost:

Hodnocená verze: 1.77

Cena: zdarma zkušební

Doporučený věk:

Vzdělávací hodnota: 4

Instrukce: 3

Vyváženost multimediálního obsahu: 4

Propojení s každodenním obsahem: 2

Kreativita: 3

Podpora: 2

Stáhnout pro:
Hrajeme si chytře je nezisková iniciativa, používáním našich linků na iTunes a Microsoft Store nám pomůžete získat malé procento z ceny aplikace. Děkujeme Vám za podporu!

Zábavná hra pro milovníky dinosaurů a nejen je. Součástí hry jsou jednoduché pokyny v angličtině, které vysvětlují, co mají děti ve hře dělat. Proto je dobré si z menšími dětmi chvíli zahrát společně a vysvětlit jim základy hry. Princip je jednoduchý, jste ředitelem Dinoparku a musíte si do něj někde sehnat exponáty. Získáte je tím, že budete jezdit na vykopávky a postupně si je složíte z nalezených kostí. Na vykopávkách děti čistí místo od písku a skládají dinosaury z nalezených kostí. Pokud jim dojdou kladívka na odkrývání kostí, musí si je nakoupit. Nachází tam nejen kosti, ale čas od času i jiné věci – starožitnosti apod.

Čím více zvířat v Dinoparku máte, tím více návštěvníku vás navštíví. A tím získáte také více peněz na vykopávky. Dle recenzí na internetu můžete od určitého levelu také s dinosaury bojovat v bitvě. My jsme se tam ale zatím nedostali a baví nás jen dinosaury hledat, rozmnožovat a radovat se z peněz ze vstupného, které můžeme použít na další a další výpravy.

Crazy Dinoparku je milá hra, bez reklam, která mimo jiné dává také do souvislosti jednoduchá pravidla trhu. Děti musí na některé věci docela dlouho čekat, což je taky sympatické, že není vše hned (vylíhnutí vajíčka). Je tu i možnost platit za rychlejší postup, ale to jsme doma zatajili 🙂

Na závěr dodám, že hra bavila trochu víc mně, než Kryštofa, což vnímám jako riziko pro rodiče.

Proces hodnocení je detailně popsán v článku Jak hodnotíme aplikace.