Unstoppables

Zaměření na: inkluze, respekt, týmová práce

Operační systém: iOS, Android

Velikost: 25MB

Hodnocená verze: 1.0.6

Cena: zdarma

Doporučený věk: 5-8

Vzdělávací hodnota: 4

Instrukce: 4

Vyváženost multimediálního obsahu: 3

Propojení s každodenním obsahem: 4

Kreativita: 2

Podpora: 1

Stáhnout pro:
Hrajeme si chytře je nezisková iniciativa, používáním našich linků na iTunes a Microsoft Store nám pomůžete získat malé procento z ceny aplikace. Děkujeme Vám za podporu!

Unstoppables je podařená aplikace o jinakosti mezi námi. Hra vypráví příběh čtyř kamarádů, tak trochu obyčejných superhrdinů… Hlavní hrdinkou je slepá dívka Melissa, které byl ukraden vodící pes. Její kamarádi Achim, Mai a Jan se jí rozhodnou pomoci. I když každý z nich nedokáže všechno, dohromady spolu tvoří superhrdinský tým, který žádná překážka nezastaví. Melissa sice nevidí, ale se svou slepeckou hůlkou dosáhne na předměty položené vysoko, Achim je upoutaný na vozík, ale za to se pohybuje rychle, Mai je malá, ale dokáže skvěle skákat, Jan je pomalý, ale hodně silný a může zvednout těžké věci. Ve hře jim pomáháte společně projít příběhem plným logických nástrah a úkolů, které nakonec vedou k nalezení ztraceného pejska Tofu.

Hra milým způsobem představuje jinakost, ale i sílu týmové práce.

Aplikace bohužel není v češtině, vysvětlující texty jsou ve formě komiksových bublin, takže je občas třeba dětem text přečíst. Minimálně ze začátku, později je děj spíše logický.

Proces hodnocení je detailně popsán v článku Jak hodnotíme aplikace.